Redakcja Screenagers

Napisz do nas

Redakcja Screenagers:

 • Redaktor naczelny
  Marcin Małecki

 • Redaktor techniczny, administracja, layout
  Paweł Gajda

 • Promocja, reklama, patronaty medialne, kontakty z mediami
  Marcin Małecki

 • Grafika, fotografia
  Maciej Dymowłok
  Oliwia Kruszka
  Oliwia Nowakowska
  Paweł Smardzewski

 • Redakcja
  Oliwia Jaroń
  Maciej Klich
  Weronika Kobus
  Marcin Kornacki
  Damian Kowal
  Jakub Małaszuk
  Grzegorz Mirczak
  Karolina Prusiel
  Adam Smolarek
  Michał Stępniak
  Emilia Stachowska
  Michał Weicher
  Michał Wereszczyński
  Maksymilian Zięba
  Łukasz Zwoliński

 • Współpracownicy
  Maciej Kaczmarski
  Krzysztof Krześnicki
  Rafał Krause
  Mateusz Mika
  Jakub Nowosielski
  Michał Pudło
  Piotr Szwed
  Jędrzej Szymanowski
  Patryk Weiss

Informacje o serwisie Screenagers

Serwis muzyczny Screenagers.pl istnieje od marca 2003. Jego zadaniem jest informowanie o szeroko rozumianej muzyce alternatywnej. Odwiedzając Screenagers.pl możecie być pewni niezależnych w żaden sposób od rynku muzycznego tekstów, pisanych przez miłośników muzyki dla miłośników muzyki. Na łamach serwisu będziemy starali się wam opowiedzieć o naszych impresjach muzycznych, polecając wam nasze odkrycia, opiniując ważne płyty oraz odradzając te słabe.

Chcesz pisać dla Screenagers.pl?
Poszukujemy ludzi chętnych współtworzyć z nami Screenagers.pl. Jeżeli swobodnie poruszasz się w swoim ulubionym segmencie muzyki alternatywnej, a w dodatku potrafisz jasno i logicznie sprecyzować swoje myśli, być może uda Ci się dołączyć do redakcji. Zaznaczamy, że nie interesują nas pojedyncze teksty, lecz długotrwała i świadoma współpraca. Zainteresowanych prosimy o kontakt pod adresem mailowym redakcji. Zapraszamy!

Krótka notka historyczna
Serwis muzyczny Screenagers.pl (nazwa ta została zaczerpnięta z tytułu jednej z piosenek zespołu Muse, znajdujących się na albumie „Origin Of Symmetry") powstał w 2003 jako wspólna inicjatywa Tomasz Legiędzia, Przemysława Nowaka i Tomasza Tomporowskiego jako naturalne rozwinięcie idei grupy dyskusyjnej, istniejącej już od końca 2001 roku. Powołany do życia serwis miał wypełnić lukę informacyjną w polskich mediach w obszarze zdobywającej coraz większą popularność muzyki alternatywnej i niezależnej. Z czasem profil serwisu uległ zmianie, w praktyce rozszerzając się na pełne spektrum muzyki rozrywkowej. Obecnie serwis Screenagers.pl jest jednym z najdłużej istniejących na polskim rynku i najbardziej opiniotwórczych magazynów internetowych poświęconych muzyce alternatywnej. Oprócz działalności publicystycznej czynnie działa na rzecz rozwoju polskiej niezależnej i alternatywnej sceny muzycznej, wspierając swoim patronatem trasy koncertowe młodych wykonawców oraz ich wydawnictwa płytowe.

Polecamy

statystyka

Przeczytaj także