Off Festival 2018

Obrazek Off Festival 2018

3-5 sierpnia 2018 | Dolina Trzech Stawów, Katowice | Bilety jednodniowe: 190 zł | Karnety: 370 zł

Kolejna już edycja katowickiego festiwalu pokazuje, że to, co najlepsze, znajdziemy na przecięciu muzycznego mainstreamu i undergroundu. W tym roku oprócz niewątpliwych gwiazd pokroju Charlotte Gainsbourg, M.I.A., Grizzly Bear czy Ariela Pinka, na highlighty imprezy wyrastają takie nazwy jak Oxbow, Turbonegro czy też The Brian Jonestown Massacre.

Coroczna różnorodność Offa jest jego największą zaletą, dzięki której te trzy dni wypełnione dźwiękami aż po brzegi stanowią ekspresowy przegląd tego, co w muzyce obecnie jest najciekawsze i najbardziej intrygujące. Gdy dodamy do tego regularnie powracający cykl "uznany zespół gra swoją legendarną płytę", mamy przepis na festiwal idealny.

Nie ma chyba w Polsce innego festiwalu muzycznego, który każdego roku pod względem artystycznym regularnie stawałby na poziomie światowym. Offowi nie przeszkodziły w tym nawet zawirowania podczas edycji z 2016 roku, kiedy to różnego rodzaju komplikacje uniemożliwiły występy kilku najważniejszych wykonawców.

W 2018 roku Off Festival pokazuje, że jest silny jak nigdy dotąd, dzięki czemu o przyszłość tej imprezy raczej nie musimy się martwić. Szczegółowy line-up znajdziecie na stronie festiwalu, natomiast w tym miejscu złapiecie bilety na to wydarzenie.

My jak co roku pojawimy się w Dolinie Trzech Stawów, aby dokładnie opisać cały festiwal, natomiast już w najbliższych dniach możecie się spodziewać spisu artystów, na których warto zwrócić szczególną uwagę na tegorocznej edycji Off Festivalu.

Polecamy

statystyka

Przeczytaj także