Rycerzyki zbierają fundusze na nagranie drugiej płyty

Obrazek Rycerzyki zbierają fundusze na nagranie drugiej płyty

Zbiórka odbywa się na portalu Polak Potrafi i potrwa do 28 marca 2017

Trwa akcja na platformie Polak Potrafi, gdzie zespół Rycerzyki zbiera fundusze na nagranie drugiej płyty. Dla wspierających przygotowali wyjątkowe, rycerzykowe nagrody. Wśród nich znajdziecie m.in. owocowo-kosmiczne koszulki, plakaty, grę karcianą "Mary", płyty, magiczny kalejdoskop, wejściówki na koncerty i lekcje śpiewu.

Rycerzyki piszą o swojej akcji tak:

„Świat drobiazgów opisywany przez Gosię, niepozornych wypadków, które zdarzają się bohaterom piosenek, to wgląd do wielkich spraw codzienności. Czasem rodem z krainy łagodności, innym razem spędzających sen z powiek. Baśniowy świat, radosne piosenki - to określenia, którymi najczęściej opisywano naszą debiutancką płytę “Rycerzyki”. “Pop” rozumieliśmy wtedy w jego najbardziej pierwotnym znaczeniu: jako ucieczkę od rzeczywistości, potrzebę zaklęcia w muzyce szczęścia i beztroski. Zaserwowaliśmy sobie i słuchaczom eskapistyczny powrót do dzieciństwa i wewnętrznego świata fantazji. W podróży, w którą chcemy Was zabrać po raz drugi, nie będzie już tak perlisto. Choć nie rezygnujemy z rycerzykowego brzmienia, to muzycznie odkrywamy ciemniejszą stronę fantazjowania. Jeśli znów udamy się w baśniowy las, nie będzie to wygładzony Disney, a bracia Grimm na surowo.

Rycerzyki to nie żołnierzyki, one nie walczą - napisał o nas kiedyś jeden z portali muzycznych. Choć rzeczywiście jesteśmy łagodni w usposobieniu, to tym razem chcemy zawalczyć. O wyborne brzmienie naszego drugiego albumu i komfort naszej pracy. Głęboko wierzymy, że nam w tym pomożecie! Wszyscy bądźmy Rycerzykami.”

Bezpośredni link do akcji: http://polakpotrafi.pl/projekt/rycerzyki-plyta

Akcja odbywa się pod patronatem Screenagers oraz Off Radia Kraków.

Polecamy

statystyka

Przeczytaj także